+370 616 55233
MENIU

Garinis valymo įrenginys HOOVER CA2IN1D 011

Detalus prekės aprašymas

STEAM CAPSULE 2-in1 HOOVER CA2IN1D 011

– tai valymo būdas garais. Jums nereiks papildomų cheminių valiklių, valymui pakanka tik vandens. Dėka aukšto garų intensyvumo ir tinkamos garų temperatūros bet kokios rūšies nešvarumai bus pašalinami lengvai ir efektyviai. Steam Capsule yra idealus pagalbininkas įprastiniam Jūsų namų tvarkymui ant visų tipų grindų. Tinka net medinėms, laminuotoms grindims. Dėka specialaus ant antgalio uždedamo rėmelio Steam Capsule tinkama ir kilimų valymui. 7 m. laidas suteikia dideles galimybes valyti dideliu spinduliu.

Garai įkaista ir siurblys yra paruošiamas naudojimui vos per 30 sekundžių. Veikimias- iki 0,5 h. Vandens talpykla lengvai nuimama ir papildoma. Taip pat pagal jūsų valomą paviršių jūs galite pasirinkti iš trijų garų lygių. Silpnas – skirtas ypatingai atsargios priežiūros reikalaujantiems paviršiams, pavyzdžiui, parketui. Vidutinis – idealus garų lygis plytelėms. Aukšto intensyvumo garų lygis idealiai tinka marmurui. Jei susiduriate su ypatingai sunkiai išvalomais nešvarumais, turite galimybę paspausti Turbo funkciją, kurios dėka kiekviename lygyje pridedama 50 % garų.

2 in 1 garinis valymo įrenginys HOOVER CA2IN1D 011

garo įrenginys + nuimamas rankinis įrenginys

Galia 1700W

Talpa 0,35 l

įšilimo laikas -iki 30 sekundžių

elektroninis valdymas ant rankenos

puikiai tinka kilimų valymui  

Spalva: tamsiai pilka / turkio

.

Likutis:
109,00 EUR
129,00 EUR
+ -

DĖMESIO!

Sandėlio likutis - tik 1 vnt.!

Dėl tikslių prekių likučių, prekės pristatymo (jeigu reikia, prekės užnešimo) įkainio, prieš užsakant prekes, kreipkitės į vadybininką.

NETINKA KAINA? Skambinkite, ieškosime abipusiai palankaus sprendimo.

Pristatymas per 1-4 d.d.

Charakteristikos
Pagrindinė spalva tamsiai pilka / mėlyna
Galia, W 1700
Laido ilgis, m 7
Dulkių konteinerio talpa, l 0,35
Produkto tipas Rankiniai dulkių siurbliai / robotai /šluotos
Alternatyvios prekės