+370 652 34097
MENIU

Rankšluostis 50x100 cm HAMAM MARINE Balta-levandų

Detalus prekės aprašymas

Pajuskite saulės kaitrą, jūros vėją ir į krantą dūžtančias bangas… ,, Marine“ kolekcija – tai jūros, kuri nuolat pasakoja mums savo paslaptis, balsas. Nevėjuotą dieną tyliai skalaudama pajūrio smėlį, ji šnabžda apie tai, ką matė ir girdėjo bekraštėse savo platybėse… ,,Marine” kolekcija – niekada nesibaigiančios atostogos!

Meilė gyvenimui, ilgalaikėms tradicijoms ir tobulumo troškimas, visa tai kartu – HAMAM dieviška dovana Jums!

Šimtmečiais puoselėtos audimo tradicijos bei kokybiška 100% medvilnė suteikia ,,Marine“ kolekcijos rankšluosčiams ir chalatams nepakartojamo lengvumo, švelnumo bei vandens sugeriamumo savybes. Šios kolekcijos gaminiai net po daugkartinio plovimo nepraranda savo ypatumų, išlieka švelnūs ir malonūs kūnui. Tradiciniai raštai ir šiuolaikiškas dizainas garantuoja išskirtinį kokybės bei prabangos jausmą. ,,Marine“ rankšluosčiai idealiai tinka naudoti paplūdimyje, spa bei baseine.

HAMAM visiems savo gaminiams naudoja antibakterines technologijas, suteikiančias nepriekaištingą higienos pojūtį. Visų gaminių įpakavimas į sandarias pakuotes tik sutvirtina šį jausmą.

Sudėtis: 100% medvilnė (Hydrocotton)
Spalva: Balta-levandų
Dydis: 50x100cm
Pluoštas 380 g/m2Naujų technologijų bei medžiagų ieškojimas, tyrinėjimas ir tobulinimas yra vienas iš HAMAM darbo pagrindų, siekiant sukurti produktą, atitinkantį aukščiausios kokybės reikalavimus. Šiuo metu mūsų produktų gamyboje naudojamos geriausios medžiagos ir pažangiausios technologijos.

Mes naudojame tik išskirtinės kokybės medvilnę:

Organinė medvilnė – HAMAM plačiai naudoja organinę medvilnę, kurios auginimui nenaudojami jokie pesticidai bei chemikalai. Organinės medvilnes dažymui bei apdirbimui naudojamos tik natūralios ir ekologiškos medžiagos. Toks medvilnės auginimo būdas garantuoja ekologišką bei aplinkos nežalojantį gamybos procesą.

Pima medvilnė, kurios pluoštas yra 35% ilgesnis ir 45% tvirtesnis nei paprastos medvilnės. Gaminiai iš šios medvilnės net po daugkartinio skalbimo nepraranda savo savybių, išlieka švelnūs ir malonūs kūnui.

Hidromedvilnė – audinys, gaunamas naudojant naujausias audimo bei verpimo technologijas, suteikiančias medvilnei išskirtinio vandens sugeriamumo bei medžiagos švelnumo savybių, neprarandant lengvumo jausmo.

Pažangiausios technologijos

Antibakterinės Microban technologijos taikymas gaminiuose užtikrina išskirtinę apsaugą nuo bakterijų net ir po daugelio skalbimų, todėl rankšluosčiai bei chalatai ypač tinka sportuojantiems žmonėms ar asmenims, besinaudojantiems SPA centrų bei baseinų paslaugomis.

Skintex – technologija, sukėlusi revoliuciją audinių gamyboje, kai į medžiagą įkorporuojamos mikrokapsulės, suteikiančios gaminiui papildomų savybių. Šios naujovės naudojimas atvėrė galimybę sukurti kvepiančius gaminius bei produktus, kurie yra visiškai antialerginiai ir nedirgina odos.

Visiems mūsų gaminiams suteiktas Oeko-Tex Standard 100 aukščiausias 1 klasės sertifikatas, garantuojantis, jog visose gaminiuose bei visuose gamybos procesuose naudojamos tik nežalingos bei aplinkos neteršiančios medžiagos.

Mūsų naudojama organinė medvilnė patvirtinta GOTS sertifikatu (Global Organic Textile Standard), todėl gaminiai idealiai tinka kūdikiams ir alergišką bei jautrią odą turintiems asmenims.

Visi HAMAM gaminiai įpakuoti į sandarias antibakterines pakuotes, suteikiančias nepriekaištingą higienos pojūtį. Pakuotės daugkartinis užsegimas garantuoja, kad Jūsų mėgstamas gaminys liks švarus, kad ir kur Jūs bekeliautumėte.

Likutis:
32,00 EUR
+ -
Charakteristikos
Pagrindinė spalva Balta-levandų
Dydis 50 x 100 cm
Sudėtis 100% medvilnė (Hydrocotton)
Produkto tipas Rankšluosčiai