+370 652 34097
MENIU

Rankšluostis 100x150 cm HAMAM GALATA ORGANIC pilka dūmo

Detalus prekės aprašymas

Būkite legendos dalimi… Pasinerkite į egzotinių potyrių pasaulį… Pajuskite neapsakomą švelnumą, kuris akimirksniu Jus nukels į Galatos bokšą, esantį ties Auksiniu kyšuliu Stambule… Kiekvieną kartą pajutę „Galata” kolekcijos prisilietimą prie kūno suprasite, kad Jūsų kūno stiprybė neturi ribų. Švelnios medvilnės pojūtis ant Jūsų odos suteiks ne tik begalinį malonumą, bet ir išskleis Jūsų sparnus, kurie niekada nesušlaps ir neištirps… Meilė gyvenimui, ilgalaikėms tradicijoms ir tobulumo troškimas, visa tai kartu – HAMAM dieviška dovana Jums! „Galata“ kolekcijos gaminiams naudojama 100% organinė hidromedvilnė, patvirtinta GOTS sertifikatu (Global Organic Textile Standard). Šiuo metu rinkoje tik 5% visų rankšluosčių yra gaminami iš sertifikuotos organinės medvilnės. Organinės medvilnės auginimui nenaudojami jokie pesticidai bei chemikalai, dažymui bei apdirbimui naudojamos tik natūralios ir ekologiškos medžiagos. ,,Galata“ rankšluosčiai ir chalatai idealiai tinka jautriai bei alergiškai odai. Pluošto svoris – 550 gm2 – suteikia rankšluosčiams išskirtinį prabangos jausmą. HAMAM visiems savo gaminiams naudoja antibakterines technologijas, suteikiančias nepriekaištingą higienos pojūtį. Visų gaminių įpakavimas į sandarias pakuotes tik sutvirtina šį jausmą.

Sudėtis: 100% organinė medvilnė (Hydrocotton)
Spalva: Pilka dūmo
Dydis: 100x150cmNaujų technologijų bei medžiagų ieškojimas, tyrinėjimas ir tobulinimas yra vienas iš HAMAM darbo pagrindų, siekiant sukurti produktą, atitinkantį aukščiausios kokybės reikalavimus. Šiuo metu mūsų produktų gamyboje naudojamos geriausios medžiagos ir pažangiausios technologijos.
 

Mes naudojame tik išskirtinės kokybės medvilnę:

Organinė medvilnė – HAMAM plačiai naudoja organinę medvilnę, kurios auginimui nenaudojami jokie pesticidai bei chemikalai. Organinės medvilnes dažymui bei apdirbimui naudojamos tik natūralios ir ekologiškos medžiagos. Toks medvilnės auginimo būdas garantuoja ekologišką bei aplinkos nežalojantį gamybos procesą.

Pima medvilnė, kurios pluoštas yra 35% ilgesnis ir 45% tvirtesnis nei paprastos medvilnės. Gaminiai iš šios medvilnės net po daugkartinio skalbimo nepraranda savo savybių, išlieka švelnūs ir malonūs kūnui.

Hidromedvilnė – audinys, gaunamas naudojant naujausias audimo bei verpimo technologijas, suteikiančias medvilnei išskirtinio vandens sugeriamumo bei medžiagos švelnumo savybių, neprarandant lengvumo jausmo.

Pažangiausios technologijos

Antibakterinės Microban technologijos taikymas gaminiuose užtikrina išskirtinę apsaugą nuo bakterijų net ir po daugelio skalbimų, todėl rankšluosčiai bei chalatai ypač tinka sportuojantiems žmonėms ar asmenims, besinaudojantiems SPA centrų bei baseinų paslaugomis.

Skintex – technologija, sukėlusi revoliuciją audinių gamyboje, kai į medžiagą įkorporuojamos mikrokapsulės, suteikiančios gaminiui papildomų savybių. Šios naujovės naudojimas atvėrė galimybę sukurti kvepiančius gaminius bei produktus, kurie yra visiškai antialerginiai ir nedirgina odos.

Visiems mūsų gaminiams suteiktas Oeko-Tex Standard 100 aukščiausias 1 klasės sertifikatas, garantuojantis, jog visose gaminiuose bei visuose gamybos procesuose naudojamos tik nežalingos bei aplinkos neteršiančios medžiagos.

Mūsų naudojama organinė medvilnė patvirtinta GOTS sertifikatu (Global Organic Textile Standard), todėl gaminiai idealiai tinka kūdikiams ir alergišką bei jautrią odą turintiems asmenims.

Visi HAMAM gaminiai įpakuoti į sandarias antibakterines pakuotes, suteikiančias nepriekaištingą higienos pojūtį. Pakuotės daugkartinis užsegimas garantuoja, kad Jūsų mėgstamas gaminys liks švarus, kad ir kur Jūs bekeliautumėte.

Likutis:
88,00 EUR
+ -
Charakteristikos
Pagrindinė spalva Pilka dūmo
Dydis 100 x 150 cm
Sudėtis 100% organinė medvilnė (Hydrocotton)
Produkto tipas Rankšluosčiai