+370 616 82250
MENIU

Dr. Vranjes kvapų kolekcija

KAMBARIŲ KVAPAI

MILIJONO GĖLIŲ KVAPAS VIENAME ĮKVĖPIME

Atpalaiduojantis kaip švelnioji levanda, energizuojantis kaip Sicilijos citrina, pikantiškas kaip aštrusis cinamonas: nesvarbu, kokiomis savybėmis pasižymi kiekviena kvapioji esencija, ji yra kiekvieno Dr. Vranjes kūrinio siela. Kiekvienas linijos Dr. Vranjes Firenze SCENTED DECOR gaminys yra unikalus kūrinys, kuriame yra išmintingai panaudotos 10% koncentracijos natūralios esencijos. Natūrali esencija, priešingai nei sintetiniai komponentai, yra tas gyvasis gaminio komponentas, kuris padaro visus Dr. Vranjes aromatus unikaliais, suteikia jiems aktyvių savybių ir susieja su aromaterapijos ir kvapų mokslo praktika.

Tačiau keliems gramams eterinio aliejaus pagaminti reikia milijonų gėlių. Tam reikia gėlių, kurios turi būti kruopščiai surinktos atskirai po vieną ankstyvą rytą. Ši daugybė skirtingų sielų suburiamos draugėn siekiant suteikti gyvybės esencijai, kuri niekada nebūna tokia pati kaip iš ankstesnių metų derliaus gauta esencija: išgautas aromatas kaskart įgauna šiek tiek skirtingą atspalvį.

Šis kintamasis elementas yra priklausomas nuo nuostabaus ir nepamainomo Motinos Gamtos darbo ir padaro Dr. Vranjes kvapus dar unikalesnius ir vertingesnius. Iš tiesų, kiekvienas iš mūsų jums siūlomų kvapų suteiks jūsų namams tyrą ir unikalų aromatų mišinį.

 

"SCENTED DECOR" AROMATŲ MENAS

Mūsų įmonės filosofija yra stengtis parekomenduoti tinkamą kvapą kiekvienam kambariui, kuriame leidžiame laiką su šeima ar draugais, nesvarbu, virtuvė tai ar salonas, miegamasis ar darbo kambarys, vonios kambarys ar prieškambaris, ar netgi vaikų miegamasis. Kiekvieno iš mūsų gerbūviui – ir malonumui – sukurti labai svarbu atrasti aromatą, kuris labiausiai tinka kiekvienam kambariui mūsų namuose, atsižvelgiant į tokius faktorius kaip erdvė, dydis, apšvietimas ir baldai, o taip pat į Dr. Vranjes namų kvapų sudėtyje esančių natūralių aliejų savybes ir jų sukeliamas emocijas. Tai koncepcija, kurią mes trokštame perteikti. Kad galėtume pajausti, susikurti ir išsaugoti gerbūvio jausmą, mes turime būti apsupti tokių daiktų, kurie būtų malonūs akiai, protui ir mūsų jausmams. Taigi, mes užfiksavome brangių aromatų sukeliamas emocijas ir perkėlėme jas į elegantiškas namų puošybos detales. Tai tikras malonumas, kuriuo mes norime pasidalinti su mums brangiais žmonėmis.

 

"LAMPARFUM" AROMATINĖS LEMPOS

AROMATAS, KURIS IŠVALO ORĄ

Oro valymo ir kvėpinimo sistema su antibakteriniu poveikiu. Tai alternatyvus ir modernus Dr. Vranjes sprendimas, kurį sukūrė Toskanos regiono meistrai. Lamparfum galima įsigyti stiklo, keramikos ar riboto leidimo buteliukuose.

 

ŽVAKĖS

ŠVIESOS ESMĖ

Dr.Vranjes Firenze žvakės yra meistriški kūriniai, kurie yra pagaminti iš aukštos kokybės vaško, kuris išmintingai sumaišomas su natūraliais eteriniais aliejais. Būtent natūralios esencijos yra tie gyvieji kvapai, dėl kurių Dr. Vranjes oro aromatai yra tokie unikalūs.

Mūsų žvakės gaminamos rafinuotos formos glotniose bordo ar antracito spalvos stiklinaitėse, kurios suteiks jūsų namams puikų dekoratyvinį akcentą. Iškvėpinkite savo namus Dr. Vranjes žvakėmis – tai paprastas, bet labai efektyvus būdas sukurti savo kambaryje norimą nuotaiką, ramią ir harmoningą atmosferą.

 

PATALYNĖS AROMATAI

GAIVOS POJŪTIS

Subtilūs aromatai, kurie skirti suteikti jums malonų gaivos ir švaros pojūtį. Sudėtyje nėra alkoholio, dėl to ant jūsų patalynės nepaliks jokių dėmių. Purškiami aromatai, kuriais galite pakvėpinti savo patalynę, kai tik jums to norisi.

 

AUTOMOBILIŲ KVAPAI

ATSIDUOKIT SAVO JAUSMAMS

Carparfum (automobilių kvapai) yra nauja išskirtinių, elegantiškų automobiliams skirtų aromatų linija. Šie aromatai pagaminti panaudojant grynas esencijas, kurios buvo kruopščiai atrinktos, kad puikiai derėtų su automobilių salonuose esančia oda, mediena ir audiniais, kad būtų sukurtas asmeninis kvepiantis dekoras, sukuriantis neįprastą automobilio aplinką.

 

EKSTRAKTAI

KVEPALŲ KŪRIMO MENAS: JŪSŲ ODAI

Kvepalai yra meilės, kantrybės ir atsiminimų derinys, gaminamas iš esencijų siekiant gauti meno kūrinį, kurio šaltinis yra patys giliausi jausmai: Dr. Vranjes sukurti ekstraktai.

Tai - užmirštų kvapų kolekcija, kurios tikslas yra pažadinti pirmuosius atsiminimus ir sukelti unikalius jausmus.

Maksimali esencijos koncentracija kiekviename kvepalų buteliuke.

 

KOSMETIKA

PATIRKITE MALONUMĄ PALEPINDAMI SAVE SPA PROCEDŪROMIS

Dr. Vranjes siūlomos Les Actives kosmetikos linijos tikslas yra pasiekti grožio puoselėjimo esmę naudojant veiksmingus kosmetikos gaminius. Siekis turėti atkurtą, sveikesnę ir jaunesnę odą jau nebėra utopija, nes tai pasiekiama panaudojant aktyvias sudedamąsias dalis, kurios pažadina jūsų odą, tokias kaip plukės žiedai kartu su grynais vitaminais C, A ir E, grynais polipeptidais, didelio ir mažo molekulinio svorio hialurono rūgštimi ir beta dekstrinu – visos šios medžiagos yra sudedamosios Dr. Paolo Vranjes vertingos kosmetikos dalys. Dr. Vranjes sukūrė šią kosmetiką remdamasis savo ilgamete patirtimi, kurią įgijo dirbdamas pačiuose prestižiškiausiuose SPA salonuose.

Dr. Vranjes kosmetika sukurta panaudojant naujausias aktyviąsias sudedamąsias dalis pagal Dr. Vranjes metodą, derinant grynus atrinktus vitaminus su reikiamomis maitinamosiomis medžiagomis. Šio metodo efektyvumas buvo tikrinamas siekiant užtikrinti konkretų poveikį.