+370 616 82250
MENIU

Vandens maišytuvas GROHE AQA Pure Loft su BWT filtru, L formos

Detalus prekės aprašymas

NEMOKAMAS siuntimas !
.

Vandens maišytuvas GROHE AQA Pure Loft su BWT filtru, L formosPlautuvės maišytuvas
 

GROHE plautuvės maišytuvas su BWT kompanijos filtravimo sistema . Maišytuvas turi dvi svirtis vieną filtruotam , kitą nefiltruotam vandeniui . Filtruotas geriamas vanduo gali būti prisodrintas magniu mineralizuotas arba tiesiog išvalytas nuo chloro, bakterijų ir mikroplastiko. Tai leidžia padaryti geriamam vandeniu filtruoti  BWT filtrų modifikacijų  MP200 Magnesium , Protect , Care pasirinkimas . 

Filtras 

BWT AQA Pure Loft MP200 magnio PROTECT penkių pakopų filtras filtruoja geriamą vandenį nuo : chloro , švino , nikelio , vario , kalkių ir prisodrina vandenį magnio jonais Mg2+ . BWT MP200 magnio PROTECT CARE  filtras išfiltruoja ne tik chlorą , sunkiuosius metalus ir kalkes , bet ir bakterijas , mikroplastiką bei prisodrina vandenį magnio jonais Mg2+ . Žmogaus organizmo magnio dienos norma yra 300mg , išgerdami 2.5l  filtruoto vandens prisodrinto magnio jonais Mg2+  jūs gaunate 20 % dienos normos apie 60 mg. Jeigu jūsų  geriamas vanduo mažai kalkėtas ir neturi savyje sunkiųjų metalų rekomenduojame naudoti  BWT MP200 CARE  filtrą , kuris pašalina chlorą ir mikroplastiką . BWT MP Hard  serijos filtrai pritaikyti 15–21°dH vandens kietumui  :

                   MP200  veiksmingas                280 L  ;

                   MP300  veiksmingas                670 L  ;

                   MP400  veiksmingas               1010 L ;

                   Care MPC400 veiksmingas      1010 L ;

                   Care MPC500 veiksmingas      1350 L ;

Filtro keitimas 

                     BWT AQA monitorius montuojamas tiesiai po plautuve ir rodo filtro talpą, atsižvelgiant į vandens kietumą ir veikimo laiką. Filtro keitimo indikatorius yra prijungtas prie filtro per srauto jutiklį. Kai tik išnaudojama filtro talpa, pasigirsta garsinis signalas. Tada filtro kasetę galima pakeisti vos keliais paprastais žingsniais .

                   1 x Signalas : filtro talpa greitai bus išnaudota.

                   2 x Signalai :  filtras išeikvotas ir jį reikia pakeisti.

Likutis:
689,00 EUR
699,00 EUR
+ -

DĖMESIO!

Sandėlio likutis - tik 1 vnt.!

Dėl tikslių prekių likučių, prekės pristatymo (jeigu reikia, prekės užnešimo) įkainio, prieš užsakant prekes, kreipkitės į vadybininką.

NETINKA KAINA? Skambinkite, ieškosime abipusiai palankaus sprendimo.

Pristatymas per 1-4 d.d.

Charakteristikos
Produkto tipas Maišytuvai nerūdijančio plieno
Alternatyvios prekės