MENIU

Patarimai renkantis rankšluosčius

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą rankšluostį

 

   Kiekvienas, mylintis ir vertinantis kokybę, supranta, kad net mažiausios smulkmenos įtakoja neblėstančias malonias akimirkas.  O jei jau kalbame apie lytėjimo pojūčius – čia smulkmenų nebūna. Kaip teisingai pasirinkti rankšluostį, kad maudynės net vaikui taptų malonumu, kad vyras pajustų, jog juo rūpinasi, nes jam skirtas rankšluostis tinkamo dydžio ar ruošiantis vykti SPA procedūroms netektų galvoti apie krepšio dydį, į kurį tilptų visi šeimos rankšluosčiai. Čia pateiksime Jums kelis patarimus, kaip teisingai parinkti rankšluostį savo mylimiems ir artimiems šeimos nariams.


*   Renkant rankšluostį, pirmiausiai reikia įvertinti kur jis bus naudojamas. Sakykim, renkant rankšluostį namų naudojimui, būtina įvertinti, kur dažniau mėgstate Jūs ar Jūsų artimas maudytis: duše ar vonioje. Jeigu renkame rankšluostį dušu besinaudojančiam vyrui – reikia pirkti rankšluostį, kuriuo būtų jam patogu susijuosti nuo klubų ir žemyn. Tokiu atveju patogūs rankšluosčio išmatavimai būtų 70*140. Moterims, mėgstančioms maudytis duše patogus dydis būtų 100*150. Na ir, žinoma, didelę reikšmę turi rankšluosčio švelnumas ir gebėjimas sugerti vandenį. Tad siūlytume rinktis ypatingu švelnumu ir tankiu pasižyminčią PIMA medvilnę. Jos pasaulyje auginama labai nedaug ir ja naudojasi tik aukštus standartus sau keliančios kompanijos. Mes Jums siūlytume HAMAM gamintojo PERA kolekcijos rankšluosčius.

 

  Jeigu maudote savo vaiką – tokiu atveju pagrindinį akcentą reiktų  dėti rankšluosčio medvilnės kokybei ir siūlytume naudotis tik pačios aukščiausios kokybės organiniais rankšluosčiais. Vaikams siūlytume prabangius HAMAM  gamintojo GALATA  kolekcijos rankšluosčius. Kadangi vaikai mėgsta susivyti ir glaustis prie minkšto audinio – jiems pasiūlytume vyrišką dydį (70*140), į kurį jie galėtų susisupti ir mėgautis švelniu prisilietimu.

 

  Renkant rankšluostį vyrui į sporto klubą labai svarbu atkreipti dėmesį į rankšluosčio kompaktiškumą. Tokiu atveju be galo svarbu, kad vyras galėtų naudotis dideliu, patogiu, gerai sugeriančiu rankšluosčiu, kuris jo sportiniame krepšyje neužimtų visos erdvės. Tad mes galime pasiūlyti puikiai geriančius ir labai kompaktiškus HAMAM MEYZER kolekcijos gaminius. Jie ne tik pateikti puikioje patogioje pakuotėje, bet ir turi anti-bakterinę apsaugą, o tai išties svarbu, kai rankšluostis naudojamas viešoje erdvėje. 

 

  Moterims sporto klubui taip pat turime puikią rekomendaciją – elegantiškas ir estetiškas, didelis, puikiai sugeriantis ir kompaktiškas rankšluostis HAMAM MEYZER TASSELS. Jis, kaip ir visi kiti HAMAM gamintojo gaminiai turi anti-bakterinę apsaugą, išliekančią ir po daugelio skalbimų.

 

*   Norint išsirinkti prabangų ir gražų rankšluostį SPA procedūroms – rekomenduojame kompaktiškus, labai savitus ir prabangius rankšluosčius su kašmyro vilna. Su jais jausitės ne tik patogiai, ne tik saugiai (anti-bakterinė funkcija), bet ir labai  prabangiai. Tai HAMAM  QASHMARE kolekcijos gaminiai.

 

*   Dar viena labai aktuali tema – pliažas. Atostogaujant kiekvienam tenka susidėti krepšelį į paplūdimį, kuomet tenka pasiimti ir specialius paklotus atsigulti, ir rankšluostį nusišluostyti, ir begalę kitų reikalingų daiktų. Kaip elgtis, kad daiktai mūsų nevargintų? Ogi reikia rinktis rankšluosčius, kurie gali tarnauti ir kaip paklotas atsigulti, ir kaip rankšluostis po maudynių. Tokiu atveju siūlome plonučius, kompaktiškus HAMAM MEYZER ar MEYZER TASSELS kolekcijų rankšluosčius. 


   Aukštos klasės gamintojai, diktuojantys kokybės ir estetikos standartus, visuomet Jums pasiūlys produktus, kurie bus skirti konkrečiam tikslui, konkrečiai aplinkai. Dar net nenagrinėjome tokios temos, kaip rankšluosčiai jachtoms ar rankšluosčiai specialiai skirti pirtims iš aukščiausios kokybės medvilnės ar šilko. Juk, kaip matome, smulkmenos turi reikšmę. Ir teisingai pasirinkus produktą ne tik patys išmoksime džiaugtis kasdieninėmis gyvenimo akimirkomis, bet ir mylimuosius džiuginsime savo rūpesčiu ir atidumu.