MENIU

Patarimai renkantis namų kvapą

Patarimai renkantis kvapą namams

 

Sukurti tinkamą namų atmosferą yra didelis menas. Juk ruošiantis gimtadienio vakarėliui mes norime sukurti vienokią nuotaiką namuose, o suteikti namams atsipalaidavimo ir jaukumo atmosferą mes norėtume sužadinti visai kitus pojūčius. Kokiomis gi priemonėmis šeimininkės naudojasi, kurdamos skirtingas nuotaikas? Vienas iš greičiausių ir ryškiausių būdų sukurti teisingą atmosferą – tai tinkamai parinktas kvapas. Tad čia pateiksime Jums kelis patarimus, kokioms erdvėms kokius namų kvapus galim priderinti.   

    

  Rengiant kviestinius pietus ar tiesiog norint iškilmingai pavakarieniauti su šeima siūlome rinktis namų kvapus, kuriuose yra vaisinių natų. Tuomet šie kvapai derės su pagaminto maisto kvapais. Dr. Vranjes tokioms progoms siūlo naudotis ROSSO NOBILEARANCIO&UVA ROSSACALVADOS ar MELOGRANO kvapu.

 

  Kuriant erotišką, gilią ir atpalaiduojančią miegamojo atmosferą siūloma naudoti kvapus švelnius, su raminamų žolelių ekstraktais, gilių ir klampių žiedų aromatais ar erotišku muskuso kvapu. Tokiu atveju labai tiktų Dr. Vranjes kompanijos kvapai LAVANDA TIMOGIARDINO DELLE ROSETERRA.

 

  Vonios kambaryje dažniausiai norime atsipalaiduoti ir pailsėti nuo dienos rūpesčių, tad šiame kambaryje labai tiktų malonius prisiminimus keliantys kvapai namams, tokie, kaip : Max Benjamin arbatos kolekcijos kvapas ASSAM AND LEMON TEA, primenantis keliones po Tolimuosius ir Artimuosius Rytus, naujos kolekcijos namų kvapas BLUE AZURE, primenantis gaivų jūros brizą ar Dr. Vranjes namų kvapas NORTH, kuris primena lengvą miškų gaivą.

 

*   Vaikų kambariui tiktų kvapai, kurie kuria lengvą ir nerūpestingą, pozityvią atmosferą. Tokie kvapai turėtų būti šiek tiek saldūs, nerūpestingi. Tad mes siūlome rinktis Dr. Vranjes namų kvapą VANIGLIA MANDARINO ar Max Benjamin kvapą namams TAHITIAN VANILLA.

 

*   Darbo kambariui tiktų kvapai, kurie padeda susikaupti, susikoncentruoti. Tad šiuo atveju patartume rinktis aiškius, energijos suteikiančius kvapus. Iš mūsų siūlomo asortimento darbo kambariui tiktų Dr. Vranjes CALVADOS ar NORTH namų kvapas, moterims, mėgstančioms švelnesnę atmosferą tiks ir visų pamėgtas Dr. Vranjes namų kvapas ROSSO NOBILE arba Max Benjamin WHITE POMEGRANATE.

 

*   Naudojantis namų kvapų difuzoriais mes galime sukurti nuolatinę tam tikroje erdvėje vyraujančią atmosferą. Tačiau kiekvienai šeimininkei tikriausiai teko sunki užduotis sukurti momentinį įvaizdį. Sakykim mūsų valgomasis sujungtas kartu su virtuve ir paruošus vakarienę belaukiant svečių suprantam, kad maisto kvapas užgožia visus kitus aromatus. Tokiu atveju mes siūlome tam tikroms erdvėms naudoti purškiamus namų kvapus. Šiuo atveju Dr. Vranjes turi galimybę visą kolekciją pateikti ir purškiamu namų kvapo variantu.

 

Ir, žinoma, mielos moterys, nepamirškime naudotis aromatinėmis žvakėmis, nes jos ne tik suteiks erdvei momentinį kvapą, bet ir sukurs labai romantišką ir jaukią atmosferą. Dažniau naudokite aromatines žvakes miegamajame ar vakarojant su draugais prie taurės vyno.